Chord Shawline USB digital audio interconnect 1m

Stále více lidí objevuje, že počítač, kabel USB a USB DAC mohou být velmi dobrým způsobem, jak poslouchat hudbu. Neexistuje také únik ze skutečnosti, že kabely USB jsou extrémně levné a teoreticky nemají žádný vliv na kvalitu digitálního signálu, který přenášejí. Náš problém je, že pokaždé, když si sedneme k poslechu, zjistíme, že mají účinek.

Kabel Shawline USB byl vyvinut v souladu s naším obvyklým principem používání materiálů, o kterých víme, že dobře fungují, a geometrie vodičů, které jsme vytvořili během vývoje našich kabelů USB Sarum a Signature. V tomto okamžiku tedy můžeme vyrobit prototyp, posadit se a poslouchat. Ať už jde o naslepo testování nebo naslouchání vývoje. Teprve když jsme zcela šťastní, že kabel významně vylepšuje, je kabel uveden do výroby. Shawline USB je vyroben pomocí vysoce kvalitních postříbřených signálních a výkonových vodičů. Silové vodiče jsou odděleně stíněny od signálních vodičů a izolace je speciální polyethylen z tvrdé kůže vyvinutý pro vysokorychlostní přenos signálu. K dispozici je také celkové stínění, takže to v kombinaci s vnitřním stíněním znamená, že signální kabely jsou chráněny na velmi vysokých frekvencích.

Stejně jako naše kabely USB Signature používá i Shawline USB speciálně vyvinutou verzi geometrie vyladěného ARAY vodiče. Kabel je vyroben ručně a má postříbřené konektory USB A nebo USB B.

Standardně k dispozici v délkách 1 m. Zakázkové délky lze sestavit na zakázku.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Chord Shawline USB digital audio interconnect 1m

  • Výrobce: Chord
  • Kód výrobku: Chord Shawline USB digital audio interconnect 1m
  • Dostupnost: 4-6 Dnů
  • 6 490,00CZK