Epic USB překlenuje výkonnostní mezeru, která existovala mezi kabely USB Shawline a Signature, a obsahuje náš jedinečný koncept vodičů Tuned ARAY. Je postaven velmi podobným způsobem jako Signature Super ARAY USB, a přestože jsou vodiče mírně odlišné, téměř ve všech ostatních ohledech se uplatňuje stejná filozofie designu.

Epic USB obsahuje čtyři vodiče (z nichž dva jsou jednotlivě stíněné), vylepšené postříbřené měděné vodiče s účinným rozchodem a zesílená izolace PTFE. Připojení stínění je dále chráněno před vysokofrekvenčním šumem pomocí dvouvrstvého opleteného stínění.

Tento kabel také těží z vytříbených konektorů USB (typ A a B), postříbřených podle našich specifikací ve Velké Británii, přičemž všechna připojení jsou připájena našimi inženýry.

Věříme, že tyto změny přispívají k významnému zlepšení výkonu a nastavují nový standard pro tuto úroveň kabelu USB. Stejně jako streamovací kabel Epic, může i Epic USB pomoci vašemu systému znít hudebněji uceleněji, podrobněji a podrobněji. Nevyrábíme žádný produkt, pokud to nepřidá na hudebním zážitku, takže dejte jakékoli předsudky na jednu stranu, půjčte si jeden a poslouchejte.

Standardně k dispozici v délkách 1 m. Na objednávku jsou k dispozici delší vlastní délky do 5 m.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Chord Epic USB digital audio interconnect 1m

  • Výrobce: Chord
  • Kód výrobku: Chord Epic USB digital audio interconnect 1m
  • Dostupnost: 4-6 Dnů
  • 12 990,00CZK