Chord Clearway Analogue subwoofer cable 5m

Vzali jsme design z oceňované řady C a upgradovali jsme všechny materiály, abychom vytvořili vynikající hodnotu za peníze, ručně vyráběné vysoce výkonné analogové propojení.

Propojení Clearway používá stejnou geometrii vodičů ARAY, kterou jsme poprvé použili na linii Chord C, a upgradovali jsme všechny materiály, vodiče geometrie ARAY jsou těžší mědi neobsahující kyslík, izolace byla upgradována na FEP a stínění je dvouvrstvý protivinovaný těžký měrný fóliový design.

Jednou z okamžitě viditelných oblastí, kde kabely ARAY a Tuned ARAY skutečně svítí, jsou basové frekvence. Ovládací prvky a definice, které přinášejí, jsou okamžitě patrné. Díky lepší dynamice, vylepšenému zabarvení a mnohem lepší soudržnosti jsou kabely ARAY a Tuned ARAY obzvláště dobrou volbou pro použití se subwoofery - zejména pokud používáte subwoofer pro hudbu i domácí kino.

Vzhledem k jeho ceně a výkonu při delších délkách kabelů si myslíme, že kabel subwooferu Clearway je dokonalým kompromisem mezi cenou a výkonem.

Kabel subwooferu Clearway je k dispozici vybaven stříbrnými RCA konektory Chord VEE 3 a XLR konektory Neutrik. Standardní délky jsou 3 ma 5 m, s vlastní délkou na objednávku.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Chord Clearway Analogue subwoofer cable 5m

  • Výrobce: Chord
  • Kód výrobku: Chord Clearway Analogue subwoofer cable 5m
  • Dostupnost: 4-6 Dnů
  • 4 290,00CZK