Chord C-screen speaker cable

C-screen je stíněný kabel reproduktoru zaměřený na audio i systémy domácího kina. Připojuje se k oceněné řadě stíněných kabelů reproduktorů společnosti Chord Company, včetně uznávaného Clearway a vysoce výkonného kabelu reproduktoru Signature.

Naším designovým cílem bylo vyrobit dostatečně diskrétní kabel pro snadnou montáž a směrování se všemi výhodami výkonu, které může stínění přinést. Obrazovka C má průměr pouhých 9 mm a je dostatečně flexibilní, aby bylo možné ji snadno obejít. Je zakončen bílým vnějším pláštěm, který chrání stínění a je prakticky neviditelný proti bílým soklovým lištám.

C-screen je vybaven vícevláknovými měděnými vodiči bez obsahu kyslíku, izolovanými polyethylenem s nízkou hustotou a uspořádanými v konfiguraci kroucené dvoulinky, která snižuje rušení. Kabel je poté uzavřen v pouzdru z PVC, které snižuje mechanický hluk a správně odděluje vodiče ve srovnání s dvojitou fólií.

C-screen má stejné vlastnosti jako naše ostatní stíněné kabely reproduktorů: schopnost přenášet hudební signál se skutečným smyslem pro hudební soudržnost a zapojení; stíněné kabely reproduktorů přinášejí skutečné výhody výkonu jak pro systémy hi-fi, tak pro systémy domácího kina, kde rušení může vážně ovlivnit kvalitu zvuku.

C-screen je ideálním produktem pro systémy domácího kina, kde jsou často standardem složité požadavky na kabelové vedení. Při delších sjezdech funguje velmi dobře a snadno se přizpůsobí / nasměruje.

Stíněný kabel reproduktoru vstupní úrovně. Vodiče jsou založeny na vodičích Leyline, ale nejsou pocínovány. Stíněný diskrétní kabel reproduktoru vhodný pro hi-fi a domácí kino.

Technické specifikace

VodičVysoce čistá OFC měď
IzolacePolyethylene
KonfiguraceKroucený pár
StíněníFólie s vysokou hustotou. Průsvitný vnější plášť z PVC
AWG16
mm21.31
Celkový průměr9mm


Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Chord C-screen speaker cable

  • Výrobce: Chord
  • Kód výrobku: Chord C-screen speaker cable
  • Dostupnost: 20
  • 240,00CZK


Dostupné možnosti


Tento výrobek má minimální množství 2