Předchozí verze kabelů reproduktorů Shawline / Rumor používaly izolaci PTFE (často označovanou jako Teflon ™) a do příchodu Taylon® to byl náš materiál „go to“. Ačkoli byl PTFE drahý, nabízel nejlepší výkon.

Materiálová technologie se neustále vyvíjí a vylepšuje a nyní jsou k dispozici alternativy k PTFE. Zatímco vysoké náklady na Taylon® nám brání používat to ve všech našich řadách, našli jsme vhodnou náhradu mezi rodinou izolačních materiálů známých jako XLPE (zesítěný polyethylen). Jedna konkrétní verze vynikla a po poslechových testech se ukázalo být jasně (zvukově) lepší než PTFE v reproduktorových kabelech Shawline / Rumor.

Rumor / RumourX je díky svému výkonu tak dlouho součástí našeho sortimentu. Je neutrální (tj. Není zaujatý jedním konkrétním zvukem) a je schopen přenášet vysokou úroveň podrobností a dynamických informací. Z tohoto důvodu bude přenášet hudbu extrémně soudržným způsobem. Jinými slovy, vaše hudba zní spíš tak, jak by měla.

ShawlineX to bere jako výchozí bod a vylepšuje to. Celý důvod pro použití vysokofrekvenčního efektivního stínění je ten, že redukcí rušení je kabel schopen lépe přenášet mikro-dynamiku a načasování, které hudebníci tolik používají k definování rytmu a výrazu. Shawline také nese velmi jemné detaily, které odhalují více zabarvení jednotlivých nástrojů. To vám umožní podívat se hlouběji na hudbu a více se do ní zapojit, s další výhodou vylepšením obrazu a hloubky systému, ve kterém se používá.

Kabel reproduktoru ShawlineX je k dispozici mimo cívku nebo je ukončen v naší továrně ve Velké Británii banánky ChordOhmic 4 mm nebo vidlicemi ChordOhmic.

Technické specifikace

Vodič
Postříbřená vysoce čistá OFC měď
IzolaceXLPE
KonfiguraceKroucený pár
StíněníFólie s vysokou hustotou a kovovým opletem s 93% pokrytím. Průsvitný vnější plášť z PVC
AWG16
mm21.31
Celkový průměr
9,1mm


Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Chord Shawline X speaker cable 2x2m

  • Výrobce: Chord
  • Kód výrobku: Chord Shawline X speaker cable 2x2m
  • Dostupnost: 4-6 Dnů
  • 7 790,00CZK