Podává výkon za dobrou cenu. Kabel reproduktoru Chord Company Clearway (nyní ClearwayX) vyhrál WHAT HIFI? Cena za nejlepší reproduktorový kabel 2015, 2016 a 2017. Využívá chytrou kombinaci materiálů k výrobě reproduktorového kabelu s úrovní výkonu, která obvykle stojí mnohem víc!

ClearwayX používá vícevláknové měděné vodiče bez obsahu kyslíku 14 AWG - dostatečně velké, aby přinesly kontrolu a definici jak knižním regálům, tak stojatým reproduktorům. Izolace byla nedávno upgradována z FEP na XLPE, která má srovnatelný výkon jako PTFE. Volba izolace má zásadní vliv na kabel reproduktoru a přispívá k jeho neutralitě. Nesprávný výběr izolace může způsobit nežádoucí tonální zabarvení.

Vodiče jsou uspořádány v kroucené dvojlince před aplikací vnitřního pláště z měkkého PVC, což pomáhá minimalizovat mechanický šum a také rozmístí dvojité protilehlé fóliové štíty ve vztahu k vodičům.

Stínění kabelu reproduktoru přináší jemné nuance, díky nimž hudba ožívá. ClearwayX může změnit výkon vašeho systému, zejména pokud jde o soudržnost a načasování. Pustí vás dále do vaší oblíbené hudby.

Test Hi-Fi Choice 2020 

Technické specifikace

VodičVysoce čistá OFC měď
IzolaceXLPE
KonfiguraceKroucený pár
StíněníDvojitá fólie s vysokou hustotou. Průsvitný vnější plášť z PVC
AWG14
mm22.08
Celkový průměr
10.5mm

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Chord Clearway X speaker cable 2x2,5m

  • Výrobce: Chord
  • Kód výrobku: Chord Clearway X speaker cable 2x2,5m
  • Dostupnost: 1
  • 6 290,00CZK