Chord Clearway Analogue XLR 1m

Vzali jsme design z oceňované řady C a upgradovali jsme všechny materiály, abychom vytvořili vynikající hodnotu za peníze, ručně vyráběné vysoce výkonné analogové propojení.

Propojení Clearway používá stejnou geometrii vodičů ARAY, kterou jsme poprvé použili na linii Chord C, a upgradovali jsme všechny materiály, vodiče geometrie ARAY jsou těžší mědi neobsahující kyslík, izolace byla upgradována na FEP a stínění je dvouvrstvý protivinovaný těžký měrný fóliový design.

Vylepšení znamenají, že Clearway nese více hudebních detailů. Dynamika je lepší, nástroje a hlasy znějí realističtěji a je zde lepší definice a jasnost. Clearway vám umožní nahlédnout hlouběji do hudby a poslouchat ji. Právě teď musí být kabely lepší než kdy jindy, existují velmi dostupné otočné stoly a digitální přehrávače, které dodávají hudbu se skutečnou koherencí. Skok ve výkonu za posledních pár let byl úžasný, zejména ve vztahu k levnějšímu vybavení. Potřebují novou generaci kabelů a tyto kabely musí být schopny přenášet signál s hudební koherencí, kterou produkují nové digitální a analogové přehrávače.

Konstrukce analogového kabelu Clearway znamená, že můžeme upravit konfiguraci vodičů ARAY tak, aby vznikl obzvláště dobrý kabel zakončený XLR. Konstrukce umožňuje použití stejných vodičů pro připojení horkého, studeného a uzemnění. To nám umožňuje vyrobit výjimečně neutrální a hudebně transparentní analogový kabel XLR Clearway. Analog Clearway je vybaven stříbrnými XLR konektory Neutrik.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Chord Clearway Analogue XLR 1m

  • Výrobce: Chord
  • Kód výrobku: Chord Clearway Analogue XLR 1m
  • Dostupnost: 4-6 Dnů
  • 4 990,00CZK