Fantastický výkon za fantastickou cenu. Kabel oceněný časopisem What Hi-Fi 2015-2019.

Geometrie vodičů ARAY byla vyvinuta z laděné konfigurace vodičů ARAY, která byla poprvé použita v naší vlajkové lodi Chord Sarum. Nadměrně tvarovaná zástrčka RCA používá stejný signál zvyšující proces přímého pozlacování, který používáme na našich zástrčkách Chord VEE3 RCA.

Nejdůležitějším důvodem pro vývoj tohoto kabelu je to, jak cenově dostupné jsou kvalitní digitální přehrávače a gramofony. Potřebovali jsme kabel, který by odpovídal tomuto výkonu. Výroba skutečně vysoce výkonných kabelů, které přenášejí hudební signál se skutečným smyslem pro soudržnost, je velkou výzvou a jsme oprávněně hrdí na naše oceňované propojení řady C.

Geometrie vodičů ARAY, vícevláknové měděné signální a zpětné vodiče bez obsahu kyslíku. Vysoká hustota přebaleného fóliového stínění, snižuje ztráty signálu způsobené vysokofrekvenčním rušením. Unikátní proces pozlacování RCA konektoru zlepšuje přenos signálu přes zvukové frekvence. Přes tvarovaný konektor poskytuje vysoce spolehlivé připojení.

Chord C-line je navržen tak, aby pracoval se všemi komponenty na úrovni linky, CD přehrávači, streamovacími zařízeními, DVD přehrávači, zesilovači domácího kina, tunery, phono stage a před připojením výkonového zesilovače. Tento kabel lze také použít s gramofony vybavenými RCA. K dispozici v délkách 0,5 m, 1 m, 2 m a 3 m.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Chord C-line Analogue RCA 1m

  • Výrobce: Chord
  • Kód výrobku: Chord C-line Analogue RCA 1m
  • Dostupnost: 4-6 Dnů
  • 1 590,00CZK