Chord Shawline Digital RCA-RCA 1m

Digitální kabely nejsou všechny stejné a není potřeba příliš mnoho poslechu. Detail je skvělý, ale je zbytečné poslouchat vše, co dělají basy a bicí, pokud to nedělají společně. Shawline Digital spojuje soudržnost a detaily dohromady.

Shawline Digital používá konfiguraci vodičů ARAY, díky které se okamžitě velmi liší od většiny ostatních digitálních kabelů. Jen pro začátek - a stejně jako naše ostatní digitální kabely používá identické vodiče pro signál a zpětný tok a je zde také vodič ARAY. Shawline Digital používá postříbřené vodiče izolované PTFE a jsou obklopeny dvouvrstvým opletem s vysokou hustotou a fóliovým štítem, aby se minimalizovalo vysokofrekvenční rušení. Design je ovlivněn špičkovými digitálními kabely, které jsme vyvinuli, zejména stupněm hudební koherence, kterou systémům koupili. Většina našich prodejců má předváděcí zásoby - tak si poslechněte. Když je vylepšení hudební, je to velmi snadné slyšet.

Shawline je k dispozici ve standardních délkách 0,5 m a 1 m. Vlastní délky jsou k dispozici na objednávku. Kromě přímých postříbřených konektorů Chord VEE 3 RCA můžeme také dodávat Shawline Digital zakončené vysoce kvalitními postříbřenými konektory BNC.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Chord Shawline Digital RCA-RCA 1m

  • Výrobce: Chord
  • Kód výrobku: Chord Shawline Digital RCA-RCA 1m
  • Dostupnost: 4-6 Dnů
  • 6 490,00CZK