Chord Signature Super ARAY USB digital audio interconnect 1m

Zvyšuje se počet vysoce kvalitních DAC (s výjimečnými USB vstupy) a několik vysoce kvalitních hudebních streamerů / serverů s USB výstupy. To nás vedlo k opětovné návštěvě a vylepšení původního designu Signature USB

Původní Signature USB obsahovalo čtyři samostatně stíněné vodiče. Nyní jsme zdokonalili efektivní měrku postříbřených měděných vodičů a upravili izolaci na vysokorychlostní PE / LDPE / PE kompozitní dielektrikum. Připojení zemnícího stínění je dále chráněno před vysokofrekvenčním šumem pomocí vlastní foliové pásky. Technologie ARAY byla vylepšena z Tuned ARAY na Super ARAY pomocí designu ARAY specifického pro Signature USB. Začlenili jsme vylepšení s konektory USB A i B. Všechna připojení jsou připájena a konektory USB jsou postříbřeny podle našich specifikací ve Velké Británii. Věříme, že všechny tyto změny přispěly ke zdravému zlepšení výkonu. Sestavení je jistě o něco těžší (tedy delší), takže i když se cena vyšplhala z původního Signature USB, cítíme, že to více než ospravedlňuje úsilí, když jej vyzkoušíte oproti původnímu designu.

K dispozici je mnoho vysoce výkonných úložných a streamovacích zařízení a nový Signature Super ARAY USB je jasnou volbou, kterou s nimi zkusit. Také stojí za to vyzkoušet mezi vaším PC / tabletem a DAC, zvláště pokud je plný slušných trhání vaší vlastní sbírky CD, stahování ve vysoké kvalitě nebo je používán pro streamování hudby ve vysokém rozlišení jako Tidal atd.

Pozn. Nikdy nedoporučujeme používat adaptéry Micro USB s žádným z našich kabelů USB (pokud se mu vyhnete). Při aktualizaci kabelů USB je stále možné slyšet vylepšení. Pokud používáte opravdu dobrý DAC, který používá vstup micro USB, pak stále stojí za vyzkoušení dobrého kabelu USB s adaptérem.


Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Chord Signature Super ARAY USB digital audio interconnect 1m

  • Výrobce: Chord
  • Kód výrobku: Chord Signature Super ARAY USB digital audio interconnect 1m
  • Dostupnost: 4-6 Dnů
  • 25 990,00CZK