Streamovací kabel Signature Super ARAY je přímým vývojem kabelu Epic Streaming. Používá se stejný vysoce přesný konektor RJ45 (pozlacené kontakty a pájené vodiče) spolu s jedinečnou izolací z tvrdé kůže. Porovnejte však výkon a uslyšíte, co se stane, když budou namontovány postříbřené vodiče těžšího rozměru. Změní se relativní rozteč vodičů a použije se účinnější stínící systém. Druhou velkou změnou je přechod z laděné na Super ARAY geometrii vodičů - vyvinutý speciálně pro streamování kabelů.

Problémem streamovaného zvuku může být často délka a počet kabelů zapojených do procesu. Opětovné umístění disků NAS není vždy možné a někdy se ethernetové signály odesílají přes síťové kabely!

Vývoj geometrií vodičů Tuned / Super ARAY byl poháněn snahou minimalizovat vysokofrekvenční šum. Dlouhý běh nestíněného ethernetového kabelu (nebo v horším případě Ethernet přes síť) znamená, že vysokofrekvenční rušení nebude mít vliv pouze na streamer, který používáte, bude to mít vliv na celý zvukový systém. Připojení streamovacího kabelu Signature Super ARAY ke streameru může přinést hluboká vylepšení. Zvýšení jasnosti, definice a detailů lze snadno slyšet, ale jsou to zvláštní zisky v koherenci. Promluvte si se svým obvyklým prodejcem společnosti Chord Company a některého si vypůjčte.

Standardní délka 1m a 2 m. Vlastní délky k dispozici na objednávku.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Chord Signature Super ARAY streaming cable 2m

  • Výrobce: Chord
  • Kód výrobku: Chord Signature Super ARAY streaming cable 2m
  • Dostupnost: 4-6 Dnů
  • 27 990,00CZK