Chord Signature ARAY power cable 1m

Náš první podnik do kontroverzního světa hi-fi silových kabelů začal Chord Power Chord. Díky znalostem, které jsme získali z vývoje vysokofrekvenčního účinného stínění, jsme byli konečně schopni vyrobit napájecí kabel, který měl konzistentní výkon od systému k systému. Stínění bylo snadné. Ve vývojovém procesu jsme se dozvěděli mnohem víc podivných věcí. Byli jsme opravdu šokováni tichem mezi notami a tím, jak moc to přidalo na hudebním zážitku.

Zatímco se to dělo, vyvíjeli jsme poprvé britské síťové a IEC zástrčky našeho vlastního designu. To byl opravdu velký problém. Silně postříbřené kontakty a osazené silikonovým tlumením pro minimalizaci vibrací mezi horní a spodní částí síťové zástrčky a další postříbření také na IEC. Z toho všeho vycházel napájecí kabel Signature ARAY. Vybaveno našimi novými postříbřenými napájecími a zástrčkami IEC a pomocí konfigurace vodičů ARAY spolu s dvouvrstvým štítem s opletením o vysoké hustotě 95%.

Po připojení napájecího kabelu Signature ARAY snadno uslyšíte, co náhle chybí. Hluk! Ten nedostatek hluku znamená více hudby a více všech opravdu krásných věcí. Jsou to umírající tóny klavírních not, skutečný útok snare bubnu nebo křehká agrese Fender Telecasteru, který se hraje na jeho můstku. Zapůjčení napájecího kabelu Signature ARAY od místního prodejce na víkend a připojení ke zdrojové komponentě bude pravděpodobně poučným zážitkem. Proč zdrojová složka? - protože pokud snížíte rušení vstupující do zdrojové komponenty, uslyšíte to v celém systému. To neznamená, že přidáním dalších se věci nijak nezlepší, bude. Pravidelně používáme náš přenos CD, abychom demonstrovali, co dokáže jeden napájecí kabel v systému, a když je posluchač ve vhodném stavu nebo v šoku, přidáme jej do zbytku systému! S napájecími kabely neděláme kouzla, jen používáme strašně mnoho zkušeností, abychom vytvořili kabely, díky nimž bude váš systém znít hudebněji, takže si ho poslechněte.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Chord Signature ARAY power cable 1m

  • Výrobce: Chord
  • Kód výrobku: Chord Signature ARAY power cable 1m
  • Dostupnost: 4-6 Dnů
  • 17 990,00CZK