Původní Chord Sarum byl náš nejviditelnější kabel reproduktoru, navržený (stejně jako všechny kabely Chord) tak, aby měl minimální vliv na zvukový signál. Je třeba vzít v úvahu každý prvek sestavení.

Sarum T staví na úspěchu svého oceňovaného předchůdce a představuje náš průlomový patentovaný izolační materiál Taylon®, který přináší zásadní vylepšení výkonu. Sarum T přináší pozoruhodné výhody našeho patentovaného dielektrika na nové, dostupnější cenové úrovni. Předchozí generace kabelů Sarum Super ARAY byly vybaveny dielektrikem z PTFE. Upgrade na Taylon® přináší řadu výkonnostních výhod.

K dispozici jsou také vyhrazené dvouvodičové články, které nahrazují lisované kovové články dodávané s dvojvodičovými reproduktory.

Všichni prodejci Sarum mají ukázkové sady kabelů, které si můžete vzít domů a vyzkoušet. Až to zkusíte, nezapomeňte, že posloucháte svou hudební sbírku, nikoli hi-fi a ne kabel reproduktoru.

Tento reproduktorový kabel je vyroben na zakázku v naší továrně ve Velké Británii a prodává se v zakončených sadách, z nichž každý je vybaven banánky ChordOhmic 4 mm nebo vidlicemi ChordOhmic.

Technické specifikace

Vodič
Postříbřená vysoce čistá leštěná OFC měď
IzolaceTaylon
KonfiguraceKroucený pár
StíněníIndividuálně stíněné kladné a záporné vodiče. Postříbřený stužkový oplet a těžká fólie. Polyethylenový vnější plášť
AWG12
mm22,63
Celkový průměr
2x8,5mmNapsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Chord Sarum T speaker cable 2x3m

  • Výrobce: Chord
  • Kód výrobku: Chord Sarum T speaker cable 2x3m
  • Dostupnost: 4-6 Dnů
  • 116 990,00CZK