LeylineX byl navržen tak, aby poskytoval nejlepší výkon z dnešní stále sofistikovanější, ale cenově dostupné elektroniky a reproduktorů a poskytoval konzistentní a spolehlivé služby v prostředích, kde nemusí být kabely odnímatelné.

Naše nejnovější dielektrikum XLPE přináší obrovské zlepšení oproti předchozímu (a běžněji používanému) PVC. Tento krok následuje po úspěšném zavedení Taylon® jako fázově stabilního izolačního materiálu ve vlajkových lodích SarumT a ChordMusic a následném zavedení XLPE v našich řadách reproduktorových kabelů.

Původní Leyline byla vždy naší vysoce výkonnou a nízkonákladovou nabídkou. Díky konstrukci 16/2 vodičů byla Leyline od uvedení na trh před ostatními 16/2 úzkorozchodnými kabely díky pocínovaným měděným vodičům, které hrály dvě role: prevence oxidace (zásadní pro neodnímatelné kabely, kde se očekává dlouhodobý výkon ), plus vylepšený vysokofrekvenční výkon při delších bězích; Leyline mohl přinést překvapivé výsledky i na délkách více než 100 m.

LeylineX staví na časem osvědčené platformě Leyline a přináší výhody technologie XLPE do nového bodu s nízkou cenou za metr, čímž upevňuje svou pozici lídra na trhu v oblasti výkonu a hodnoty pro hi-fi, domácí kino a na zakázku instalace.

Pro instalační pracovníky je kabel označen metrem a je dodáván ve snadno přístupném 152m vytahovacím boxu; přichází s hodnocením CPR EN50575 DCA-S2, D2, A1. Je také vybaven roztahovací šňůrou, která pomáhá odizolovat vnější plášť.

Historie produktu

Originální kabel reproduktoru Chord Leyline (nyní LeylineX) vznikl během první vlny domácích A / V nastavení. Zesilovače pro všechny místnosti byly často vybaveny na jednom místě. To znamenalo dlouhé (a někdy velmi dlouhé) běhy kabelu reproduktoru v celé konstrukci. Znamenalo to také, že kabel musel být diskrétní a cenově dostupný. K dispozici bylo již spousta levných kabelů, takže jsme potřebovali vyvinout něco lepšího. Omezení velikosti znamenalo použití 16AWG vodičů. Dlouhé běhy znamenaly použití designu krouceného páru - což nám vyhovovalo, protože už jsme stejně používali geometrii krouceného páru k výrobě kabelů reproduktorů.

Problém přišel s delšími běhy a ztrátou vysokofrekvenčních detailů spolu s prostorem a soudržností. Vyřešili jsme to pocínováním vodičů. Nebyl to příliš jasný kabel a nyní by přenášel vysokofrekvenční detaily při delších bězích.

LeylineX je skvělou volbou pro zadní reproduktory ve vícekanálových systémech. Lze jej použít s téměř jakoukoli úrovní kabelu reproduktoru, kterou si vyberete pro přední reproduktory, aniž by došlo ke ztrátě celkové rovnováhy.

Technické specifikace

Vodič
Pocínovaná bezkyslíkatá splétaná měď
IzolaceXLPE
KonfiguraceKroucený pár
StíněníŽádné. Nízký kouř, nulový halogen, vnější plášť
AWG16AWG * 1P, 19 / 29AWG
mm21,31
Celkový průměr
6mm

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Chord Leyline X speaker cable

  • Výrobce: Chord
  • Kód výrobku: Chord Leyline X speaker cable
  • Dostupnost: 4-6 Dnů
  • 150,00CZK


Dostupné možnosti


Tento výrobek má minimální množství 2