Chord Epic Streaming cable 2m

Streamovací kabel Epic byl vyvinut pro použití s ​​komponentami pro digitální streamování zvuku - nemůžeme jim říkat ethernetové kabely, protože nejsou stejné.

Kabely Ethernet nepoužívají vysoce kvalitní postříbřené vodiče, vysokorychlostní izolační materiály, stínění samostatných párů s vysokou hustotou nebo celkové stínění s vysokou hustotou. Nepoužívají ani naši jedinečnou vyladěnou geometrii vodičů ARAY.

Používá vysoce přesný konektor RJ45 s pozlacenými kontakty, které upravujeme, aby bylo možné přímo pájet vodiče na kontaktní kolíky. Jedním z příjemnějších aspektů práce ve společnosti The Chord Company je demonstrační místnost. To znamená trávit spoustu času posloucháním hudby. Je to těžká práce, ale někdo to musí udělat.

Začali jsme poslouchat streamery, když byly poprvé k dispozici, a brzy poté jsme začali experimentovat s jejich kabely. Úspěšné rané pokusy vedly k tomu, že jsme přizpůsobili koncept vodičů Tuned ARAY pro práci se streamovacími kabely.

Streamovací kabel Epic může pomoci vašemu systému znít hudebně soudržně, zapojeně a podrobně. Nevyrábíme žádný produkt, který nepřidává na hudebním zážitku, takže dejte jakékoli předsudky na jednu stranu, půjčte si jednu a poslouchejte.

Standardně k dispozici v délkách 1m a 2m. Delší vlastní délky jsou k dispozici na objednávku.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Chord Epic Streaming cable 2m

  • Výrobce: Chord
  • Kód výrobku: Chord Epic Streaming cable 2m
  • Dostupnost: 4-6 Dnů
  • 16 290,00CZK