Ručně vyrobený ve Velké Británii. Oceněný časopisem What Hi-Fi vítěz ceny 2017, 2018, 2019 - Nejlepší analogové propojení 50 £ +. AV Tech Media Awards 2017/18 Nejlepší propojovací kabel.

Vzali jsme design z oceňované řady C a upgradovali jsme všechny materiály, abychom vytvořili vynikající poměr ceny a výkonu, vysoce výkonné analogové propojení.

Vodiče geometrie ARAY jsou těžší měr bezkyslíkaté mědi, izolace byla vylepšena na FEP a stínění je dvouvrstvá protiběžná těžká měrná fólie. Clearway RCA je vybaven přímými postříbřenými zástrčkami VEE 3 RCA Chord.

Vylepšení znamenají, že Clearway nese více hudebních detailů. Dynamika je lepší, nástroje a hlasy znějí realističtěji a je zde lepší definice a jasnost. Clearway vám umožní nahlédnout hlouběji do hudby a poslouchat ji. Právě teď musí být kabely lepší než kdy jindy, existují velmi dostupné otočné stoly a digitální přehrávače, které dodávají hudbu se skutečnou koherencí. Skok ve výkonu za posledních pár let byl úžasný, zejména ve vztahu k levnějšímu vybavení. Potřebují novou generaci kabelů a tyto kabely musí být schopny přenášet signál s hudební koherencí, kterou produkují nové digitální a analogové přehrávače.

Analogové kabely Clearway RCA jsou standardně připraveny pro gramofony.

Tento kabel lze také dodat se stereofonní zástrčkou mini-jack pro použití v přenosných systémech atd.

Standardní délky jsou 0,5 m,1 m a 2 m a protože je Clearway postaven interně, jsou k dispozici vlastní délky.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Chord Clearway Analogue RCA 1m

  • Výrobce: Chord
  • Kód výrobku: Chord Clearway Analogue RCA 1m
  • Dostupnost: 1
  • 3 290,00CZK