Zdá se, že připojení počítače k ​​DAC se stává stále populárnějším způsobem poslechu hudby a existuje mnoho účelových DAC, které toto přesně umožňují. Existuje také spousta DAC, které se používají především u CD, a to u CD přehrávačů se vstupy USB. Takže připojení notebooku k DAC pomocí kabelu USB je jednoduchý způsob, jak začít zkoumat streamovací služby jako Spotify nebo Tidal. Pokud to uděláte, pak je C-USB velmi dobrý kabel k vyzkoušení.

Porovnání různých kabelů USB je velmi podobné porovnání jiných zvukových kabelů. Rozdíly jsou velmi snadno slyšitelné. Vyberte si hudbu, kterou dobře znáte, poslouchejte ji pomocí standardního kabelu USB a poté připojte C-USB. Detail bude jasnější, hlasy přirozenější a kritičtější, hudba by měla znít uceleněji a snáze poslouchat.

Chápeme teorii, která naznačuje, že tyto kabely by neměly mít žádný účinek, ale kabely nevyrábíme, pokud nepřinesou lepší zážitek z poslechu. Nepřijměte však slovo. Prodejci společnosti Chord Company vám umožní vyzkoušet si to sami.

Těžkotonážní, bezkyslíkaté, postříbřené vodiče. Izolace z polyetylenu s pěnou s nízkou ztrátou. Konfigurace datového vodiče krouceným párem. Dvouvrstvá vysokofrekvenční efektivní stínění. Pozlacená zástrčka a signální kolíky.

K dispozici v délkách 0,75 m, 1,5 m, 3 ma 5 m.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Chord C-USB digital USB audio interconnect 1,5m

  • Výrobce: Chord
  • Kód výrobku: Chord C-USB digital USB audio interconnect 1,5m
  • Dostupnost: 4-6 Dnů
  • 1 990,00CZK