VLASTNÍ GRAFIKA - po zadání objednávky zašlete Váš grafický návrh ( nejlépe min. rozlišení 1920x1080 a vyšší) na email info@audioakustik.cz s číslem Vaší objednávky. 


FiberStandard CC - velikost 120 x 60 x 10, 5 kg - založený na akustickém panelu FiberStandard, ale podle schématu, nejste omezeni velikostí, tloušťkou nebo barvami, rozhodnete se, zda bude úzká, široká, tlustá nebo tenká, zda bude abstraktní nebo napodobuje portrét rodiny oleje.

Panely FiberStandard CC patří do skupiny absorbérů, klasických akustických systémů založených na minerální vlně, určených k pohlcování zvuku, ideální pro první odrazy a snížení odrazu. Širokopásmová absorpce zvuku umožňuje vynikající kontrolu odrazů od stěn a stropu, jakož i snížení odrazu v místnosti.

Jako tlumící materiál byla použita vhodně chráněná minerální vlna o vysoké hustotě. Jedná se o osvědčený a účinný materiál pohlcující zvuk, široce používaný po celém světě, nabízí vysokou úroveň pohlcování zvuku již v pásmu 125 Hz.

Panely FiberStandard CC mají prokázané vlastnosti pohlcování zvuku, vyrobené v souladu s platnými normami. Grafy koeficientu fyzické absorpce zvuku v oktávových frekvenčních pásmech jsou uvedeny níže. Panely splňují požadavky třídy absorpce zvuku A.


Funkce

* širokou škálu aplikací od kanceláří nebo větších místností / hal až po soukromé poslechové místnosti

* absorpce zvuku v širokém frekvenčním rozsahu

* panely zkracují dobu dozvuku a minimalizují účinek prvních odrazů v místě poslechu, snižují ozvěnu kmitání

* vysoký absorpční koeficient

* vše v pravoúhlém tvaru


Použití

Vnitřní akustika často trpí problémy v nízkých frekvencích.

Panely jsou ideální pro zlepšení akustiky nahrávacího studia, velínu, zkušeben, kanceláří, místností call centra, konferenčních místností, klubů, školek, nákupních center a dalších intimnějších místností, jako jsou domácí kina, poslechové místnosti. Pro lepší čitelnost, dynamiku a kvalitu hudby a jakýkoli druh zvuku snižují dozvuk a rachot.

V malých místnostech může jeden nebo dva dobře zvolené systémy výrazně změnit akustiku místnosti.


Design

Bez ohledu na to, zda plánujeme zvukotěsné stěny, strop nebo podlahu, jsou prvky našeho prostředí, což znamená, že to bude mít dopad na vzhled našeho interiéru a také na naši pohodu.

Díky široké škále velikostí a tloušťky panelů, jakož i jejich bohatým barvám, můžeme navrhnout kompozice, které nejen zlepší akustiku, ale také vytvoří jedinečný moderní design místnosti.

Proto vám dáváme příležitost využít nejen hotové konfigurace akustických systémů, ale také schopnost vytvořit si vlastní individuální / personalizované kombinace panelů.


Zpracování / materiály

Akustické panely (tvrdá akustika) jsou vyráběny na přesném CNC stroji pevná konstrukce díky pevnému rámu z dřevěných panelů, takže panel slouží dlouho a je odolný proti poškození. Zvuková izolace je vyrobena z vysoce kvalitní skleněné minerální vlny o tloušťce 100 mm.

Specifikace akustické minerální vlny Rockwool Rockslab

* nejvyšší nehořlavost třídy A1

* akustická izolace s velmi dobrým koeficientem absorpce zvuku

* hydrofobizovaný produkt - neabsorpční

* nízký koeficient tepelné vodivosti λ = 0,036 [W / mK]

* propustnost pro páry - deklarovaný parametr MU1

* Klasifikace EN 13162: 2012 + A1 2015

* Kód produktu: MW- EN 13162-T2-WS-MU1

* Hygienické osvědčení: GUM / 199/322/215/2016

Vlna zajištěná vrstvou MESH (netkaná textilie s křížovým křížením) pro odstranění prachu.

Celek je pokryt vysoce kvalitní tkaninou s vysokým koeficientem absorpce (z čeho vybírat z mnoha barev).

Zadní strana je zakončena 4 mm HDF deskou pro posílení rámu akustického systému. Vyřezané montážní otvory umožňují snadnou instalaci ve svislé nebo vodorovné poloze.

Provoz / čištění

Tvrdé a měkké akustické panely lze čistit pomocí vysavače pomocí štětce.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

FiberSTANDARD CC

  • Výrobce: MegaAcoustic
  • Kód výrobku: FiberSTANDARD CC
  • Dostupnost: Na objednávku
  • 3 490,00CZK